-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бруси гімнастичні різновисотні жіночі, міст гімнастичний для опорного стрибка, колода гімнастична, стіл-кінь гімнастичний для опорного стрибка
Тендер Prozorro UA-2020-07-14-001254-c
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Період уточнення:
14.07.2020 10:09 - 20.07.2020 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим