-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 «44420000-0 Будівельні товари» «Портландцемент ПЦ II/БШ-400»
Тендер Prozorro UA-2020-07-13-007009-c
Завершена
99 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 499.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 499.00 UAH
Номер:
817c945a638e4d759b22d28a745ee00f
Внутрішній номер закупівлі:
5571817
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-13-007009-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРІУПОЛЬАВТОДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40940113
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, провулок Банний, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Потічна +380987610864 mariupolavtodor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
99 750.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
499.00 UAH
Період уточнення:
13.07.2020 16:42 - 19.07.2020 15:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2020 16:42 - 29.07.2020 15:00
Аукціон:
30.07.2020 11:16 - 30.07.2020 11:37
Період кваліфікації:
30.07.2020 11:37 - 04.08.2020 09:50
Період завантаження договору:
04.08.2020 09:50 - 24.08.2020 09:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 «44420000-0 Будівельні товари» «Портландцемент ПЦ II/БШ-400»
Кількість
35 тонни
Період постачання
до 01.09.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Склосервіс"
Оскарження: 04.08.2020 09:50 - 15.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32788010
-
Контактна особа:
Станислав Кляхин +380987149127,+380503672495 com@glass.dn.ua
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Мариуполь, вул. Гавань Шмідта,12
Оскарження: 04.08.2020 09:50 - 15.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
92 748.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
92 748.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.08.2020 09:50
Документи
41
Скарги
0
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
ТОВ "Епіцентр К" 0952853570, 044-561-27-53 ml.tender@epicentrk.com https://epicentrk.ua
-
Адреса:
04128, Україна, Київська область, Київ, 04128, м.Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА, будинок 6-К
Початкова пропозиція
95 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
95 760.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
33
Скарги
0
Контракти
Номер:
ce4c5ad60767414e87abcf8afc671aeb
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-13-007009-c-a1
Постачальник:
ТОВ "Склосервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32788010
-
Контактна особа:
Станислав Кляхин +380987149127,+380503672495 com@glass.dn.ua
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Мариуполь, вул. Гавань Шмідта,12
Номер договору:
325
Сума договору:
92 748.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
77 290.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
17.08.2020 11:36
Статус:
Виконаний