• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 «44420000-0 Будівельні товари» «Портландцемент ПЦ II/БШ-400»

92 748.60 UAH з ПДВ
Номер: ce4c5ad60767414e87abcf8afc671aeb
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-13-007009-c-a1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРІУПОЛЬАВТОДОР"
Постачальник: ТОВ "Склосервіс"
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Номер договору: 325
Дата підписання: 17.08.2020 11:36
Період дії договору: 17.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 92 748.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 15 458.10 UAH)
Оплачено: 92 748.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 15 458.10 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 «44420000-0 Будівельні товари» «Портландцемент ПЦ II/БШ-400»
Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Кількість 35 тонни
Період постачання до 01.09.2020
Місце постачання 87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, провулок Банний, 5 На карті