-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 «44420000-0 Будівельні товари» «Портландцемент ПЦ II/БШ-400»
Тендер Prozorro UA-2020-07-13-007009-c
Завершена
99 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 499.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 499.00 UAH
Період уточнення:
13.07.2020 16:42 - 19.07.2020 15:00
Відповідь надана
постачання
Номер:
adcad86b6902492c9cfbdccd6faa0e29
Дата опублікування:
15.07.2020 16:44
Опис:
відвантаження однією партією планується?
Відповідь:
Доброго дня, відвантаження за заявками Замовника. Мініальна кількість заявок - 2.
Дата відповіді:
16.07.2020 15:57
Відповідь надана
По технічним характеристикам
Номер:
fb3b81f2202345fc86f90c696b863404
Дата опублікування:
14.07.2020 08:42
Опис:
Чи буде вважатись аналогом Цемент ППЦ М 400 (25кг)?
Відповідь:
Доброго дня! Бажаним є товар, яки зазначено у тендерній документації.
Дата відповіді:
16.07.2020 15:55