-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 «44420000-0 Будівельні товари» «Портландцемент ПЦ II/БШ-400»
Оголошено тендер
99 750.00
UAH
Номер:
dbbc28cf0a1b4c108c6ac913e360b2e5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-13-006692-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРІУПОЛЬАВТОДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40940113
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, провулок Банний, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРІУПОЛЬАВТОДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40940113
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, провулок Банний, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
99 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 «44420000-0 Будівельні товари» «Портландцемент ПЦ II/БШ-400»
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товари
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.07.2020 16:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума99 750.00 UAH