-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
інтерактивний комплекс (інтерактивна дошка, проектор, ноутбук), ноутбук для вчителя, фабрика друку (МФУ, ламінатор, витратні матеріали для ламінатора в кількості 100 листів плівки для ламінування)
Тендер Prozorro UA-2020-07-10-001442-a
Завершена
423 834.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 119.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 119.17 UAH
Номер:
2c4a82c0c7b5409897c20cba973082e4
Внутрішній номер закупівлі:
5552272
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-10-001442-a
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145493
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, селище Диканька, вулиця Незалежності 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фесенко Тетяна Юріївна +380665107116 dicrn@ukr.net http://dikmetod.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
423 834.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 119.17 UAH
Період уточнення:
10.07.2020 14:13 - 16.07.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2020 14:13 - 26.07.2020 00:00
Аукціон:
27.07.2020 11:04 - 27.07.2020 11:25
Період кваліфікації:
27.07.2020 11:25 - 31.07.2020 17:36
Період завантаження договору:
31.07.2020 17:36 - 20.08.2020 17:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описоплата за поставлені товари Постачальником, проводиться за фактом отримання Замовником таких товарів протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту отримання товарів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
інтерактивний комплекс (інтерактивна дошка, проектор, ноутбук)
Кількість
6 комплект
Період постачання
до 12.08.2020
ноутбук для вчителя
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 12.08.2020
фабрика друку (МФУ, ламінатор, витратні матеріали для ламінатора в кількості 100 листів плівки для ламінування)
Кількість
14 комплект
Період постачання
до 12.08.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЗЕД-МОБАЙЛ"
Оскарження: 31.07.2020 17:36 - 11.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41367067
-
Контактна особа:
Юрий Коновальчук +380957690671 konovalchuk_y@z-mobile.com.ua
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ КУЧЕРЕНКА, будинок 4, квартира 49
Оскарження: 31.07.2020 17:36 - 11.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
420 000.03 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
417 880.85 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.07.2020 17:36
Документи
34
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЗДОРЕНКО АННА ВАЛЕРІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3352514548
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЗДОРЕНКО АННА ВАЛЕРІЇВНА 380500103044 anna.manufacturer@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 01030, м.Київ, ПРОВУЛОК ГОРСЬКОЇ АЛЛИ, будинок 8, квартира 30
Початкова пропозиція
421 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
421 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
ddbf2032dfd640a9ac07c56aff1f5bac
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-10-001442-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ЗЕД-МОБАЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41367067
-
Контактна особа:
Юрий Коновальчук +380957690671 konovalchuk_y@z-mobile.com.ua
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ КУЧЕРЕНКА, будинок 4, квартира 49
Номер договору:
36
Сума договору:
417 880.85 UAH з ПДВ
Сума договору:
348 234.04 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
12.08.2020 00:00
Статус:
Підписаний