-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
інтерактивний комплекс (інтерактивна дошка, проектор, ноутбук), ноутбук для вчителя, фабрика друку (МФУ, ламінатор, витратні матеріали для ламінатора в кількості 100 листів плівки для ламінування)
Тендер Prozorro UA-2020-07-10-001442-a
Завершена
423 834.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 119.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 119.17 UAH
Період уточнення:
10.07.2020 14:13 - 16.07.2020 00:00
Відповідь надана
Ноутбук
Номер:
0da54842e5b54b818bae498ee7f79c95
Дата опублікування:
14.07.2020 10:09
Опис:
Доброго дня,шановний Замовнику! У додатку 5, технічна характеристика ноутбуку, уточніть будь-ласка Windows 10 Pro чи 10 Home потрібен?
Відповідь:
Доброго дня. Так, як ноутбуки будуть використовуватися для роботи в загальноосвітніх навчальних закладах то тільки Windows 10 Pro.
Дата відповіді:
14.07.2020 10:30