• Відкриті торги
  • КЕП

інтерактивний комплекс (інтерактивна дошка, проектор, ноутбук), ноутбук для вчителя, фабрика друку (МФУ, ламінатор, витратні матеріали для ламінатора в кількості 100 листів плівки для ламінування)

Оголошено тендер

423 834.00 UAH
Номер: e4c619d57e9f4397815cf56aa86e0d4a
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-07-10-001455-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації
Замовник: Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації
Очікувана вартість: 423 834.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: інтерактивний комплекс (інтерактивна дошка, проектор, ноутбук), ноутбук для вчителя, фабрика друку (МФУ, ламінатор, витратні матеріали для ламінатора в кількості 100 листів плівки для ламінування)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 10.07.2020 13:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума224 334.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума199 500.00 UAH