-
Відкриті торги
-
КЕП
інтерактивний комплекс (інтерактивна дошка, проектор, ноутбук), ноутбук для вчителя, фабрика друку (МФУ, ламінатор, витратні матеріали для ламінатора в кількості 100 листів плівки для ламінування)
417 880.85
UAH з ПДВ
Номер:
ddbf2032dfd640a9ac07c56aff1f5bac
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-10-001442-a-a1
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145493
-
Контактна особа:
Фесенко Тетяна Юріївна +380665107116 dicrn@ukr.net http://dikmetod.ucoz.ua
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, селище Диканька, вулиця Незалежності 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЗЕД-МОБАЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41367067
-
Контактна особа:
Юрий Коновальчук +380957690671 konovalchuk_y@z-mobile.com.ua
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ КУЧЕРЕНКА, будинок 4, квартира 49
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
36
Дата підписання:
12.08.2020 00:00
Період дії договору:
12.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
417 880.85 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 69 646.81 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
інтерактивний комплекс (інтерактивна дошка, проектор, ноутбук)
Кількість
6 комплект
Період постачання
до 12.08.2020
ноутбук для вчителя
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 12.08.2020
фабрика друку (МФУ, ламінатор, витратні матеріали для ламінатора в кількості 100 листів плівки для ламінування)
Кількість
14 комплект
Період постачання
до 12.08.2020