-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівля вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради за адресою: вул. І. Кочерги, 11 в м. Житомирі (виконання демонтажних робіт)
Тендер Prozorro UA-2020-07-07-004853-c
Завершена
823 825.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2.4% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 2.4% або 20 000.00 UAH
Номер:
3c1605b67da74fe1bf6c7c9fb341c147
Внутрішній номер закупівлі:
5507586
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-07-004853-c
Замовник:
Управління капітального будівництва Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36072499
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м.Житомир, МАЙДАН ІМ. С.П.КОРОЛЬОВА, 4/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
В'ячеслав Глазунов +380412445716 ukbgmr@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
823 825.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
07.07.2020 16:49 - 13.07.2020 16:43
Період прийому пропозицій:
07.07.2020 16:49 - 23.07.2020 16:43
Аукціон:
24.07.2020 15:22 - 24.07.2020 15:50
Період кваліфікації:
24.07.2020 15:50 - 03.08.2020 16:54
Період завантаження договору:
03.08.2020 16:54 - 23.08.2020 16:54
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписВідповідно до умов договору
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівля вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради за адресою: вул. І. Кочерги, 11 в м. Житомирі (виконання демонтажних робіт)
Кількість
1 послуга
Період постачання
10.08.2020 - 31.08.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ЛЮКСБУДКВАРТАЛ"
Оскарження: 31.07.2020 15:51 - 11.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43388183
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ЛЮКСБУДКВАРТАЛ" 380685299322 lux_kvartal@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 04053, м.Київ, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 37/41, офіс 35/3
Оскарження: 31.07.2020 15:51 - 11.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
649 552.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
649 552.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
31.07.2020 15:51
Документи
62
Скарги
0
ФОП "КОЗЛЮК РУСЛАН ВІКТОРОВИЧ"
Оскарження: 03.08.2020 16:54 - 14.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3002913215
-
Контактна особа:
Руслан Козлюк +380979541750 ruslan-zht@ukr.net
-
Адреса:
10025, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ.ЦІОЛКОВСЬКОГО, будинок 5, квартира 39
Оскарження: 03.08.2020 16:54 - 14.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
795 524.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
689 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.08.2020 16:54
Документи
24
Скарги
0
ПП "КОМПАНІЯ РОС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36104970
-
Контактна особа:
ОЛЕКСАНДР САЮК +380674100121 prorab_sun@ros.zt.ua
-
Адреса:
10001, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ПРОСПЕКТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 91/1
Початкова пропозиція
820 650.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
690 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
44
Скарги
0
Контракти
Номер:
4bb4d095585c4defad19e6ee5ec87f91
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-07-004853-c-a1
Постачальник:
ФОП "КОЗЛЮК РУСЛАН ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3002913215
-
Контактна особа:
Руслан Козлюк +380979541750 ruslan-zht@ukr.net
-
Адреса:
10025, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ.ЦІОЛКОВСЬКОГО, будинок 5, квартира 39
Номер договору:
29
Сума договору:
689 999.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
18.08.2020 14:23
Статус:
Виконаний