-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівля вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради за адресою: вул. І. Кочерги, 11 в м. Житомирі (виконання демонтажних робіт)
Тендер Prozorro UA-2020-07-07-004853-c
Завершена
823 825.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2.4% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 2.4% або 20 000.00 UAH
Період оскарження:
07.07.2020 16:49 - 19.07.2020 00:00
Нічого не знайдено.