• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Будівля вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради за адресою: вул. І. Кочерги, 11 в м. Житомирі (виконання демонтажних робіт)

Завершена

823 825.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2.4% або 20 000.00 UAH
Номер: ed43a63d434a4be28600b3e0193c7d4c
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2020-08-21-000008
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 21.08.2020 00:00
Автор: ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ, UA-EDR 40479560
Період моніторингу: 21.08.2020 12:01 - 15.09.2020 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ Н А К А З 21.08.2020 № 57 Житомир Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 8Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 2 пункту 5 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року № 18 (зі змінами), НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу. В.о. начальника Сергій ДАВИДЮК Додаток до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області від 21.08.2020 № 57. Витяг з переліку процедур закупівель № з/п Унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі,присвоєний електронною системою закупівель, та/або унікальний номер повідомлення про намір укласти договір, опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі: 3. UA-2020-07-07-004853-c Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Адреса: Ukraine, Київ
Контактна особа: ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ ( обл.), +38 (0 97) 304-12-32, berd.slava.83@i.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  • Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі
  • Не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону
  • Порушення законодавства в частині не відміни замовником закупівлі
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо оприлюднення інформації про закупівлю установлено, що оголошення про проведення відкритих торгів не відповідає нормам пункту 8 частини 2 статті 21 Закону. За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо розгляду та оцінки тендерних пропозицій установлено порушення вимог пунктів 1 та 2 частини 1 статті 31 Закону. За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані та його відповідності вимогам Закону, оприлюднення інформації про закупівлю, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, відповідності тендерної документації вимогам Закону, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених законодавством, своєчасності укладання договору про закупівлю, його оприлюднення та відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, внесення змін до договору, - порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку, зокрема в межах законодавства вжити заходів щодо розірвання договору про закупівлю від 18.08.2020 року № 29 та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 11 вересня 2020 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані та його відповідність вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), оприлюднення інформації про закупівлю, відповідність оголошення про проведення відкритих торгів та тендерної документації вимогам Закону, правильність заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, своєчасність надання інформації та документів у випадках, передбачених законодавством, розгляд та оцінка тендерних пропозицій, своєчасність укладання договору про закупівлю, його оприлюднення та відповідність умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, внесення змін до договору. Під час моніторингу проаналізовані: річний план закупівель на 2020 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерна документація, тендерна пропозиція учасника ТОВ «Будівельна компанія Люксбудквартал», тендерна пропозиція переможця ФОП КОЗЛЮК Руслан Вікторович, протоколи розгляду тендерних пропозицій від 31.07.2020 року та від 03.08.2020 року, повідомлення про намір укласти договір від 03.08.2020 року, договір про закупівлю від 18.08.2020 року № 29, з додатковими угодами від 20.08.2020 року № 1 та від 04.09.2020 року, пояснення Управління капітального будівництва Житомирської міської ради (далі - Замовник) від 31.08.2020 року. За результатами моніторингу установлено, що на порушення вимог пункту 8 частини 2 статті 21 Закону опубліковане в електронній системі закупівель оголошення про проведення відкритих торгів по закупівлі не містить інформацію про мову, якою повинні готуватися тендерні пропозиції. За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо розгляду та оцінки тендерних пропозицій встановлено, що відповідно до протоколів розгляду тендерних пропозицій від 31.07.2020 року та від 03.08.2020 року тендерну пропозицію учасника ТОВ «Будівельна компанія Люксбудквартал» відхилено та визнано переможцем торгів пропозицію учасника ФОП КОЗЛЮК Руслан Вікторович. Відповідно до пункту 6 розділу III тендерної документації встановлено імперативну умову, що ціна пропозиції (договірна ціна) учасника розраховується на підставі нормативної потреби в трудових і матеріально-технічних ресурсах, необхідних для здійснення проектних рішень по предмету закупівлі та поточних цін на них відповідно до ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 (із урахуванням змін та доповнень). Поряд з тим, відповідно до пункту 6.2.3 ДСТУ БД.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293 (далі - ДСТУ БД.1.1-1:2013) визначено, що ціна пропозиції підрядника формується на підставі вартості підрядних робіт, до складу якої включаються прямі, загальновиробничі та інші витрати на будівництво об'єкту, прибуток, кошти на покриття адміністративних витрат будівельних організацій, кошти на покриття ризиків у випадках, передбачених пунктом 6.2.10 ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, кошти на покриття додат¬кових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, кошти на сплату податків, зборів, обов'язкових платежів. Згідно пункту 6.2.6 ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 чітко передбачено, що загальновиробничі та адміністративні витрати в складі ціни пропозиції підрядника обчислюються на підставі положень ДСТУ-Н Б.Д.1.1-3:2013 «Настанова щодо визначення загальновиробничих і адміністративних витрат та прибутку у вартості будівництва», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.08.2013 № 405 (далі - ДСТУ-Н Б.Д.1.1-3:2013), виходячи зі структури цих витрат, яка склалася в підрядній організації за попередній період з урахуванням потужності будівельної організації-підрядника (з урахуванням трудовитрат робітників, зайнятих на керуванні і обслуговуванні власних машин та механізмів). При цьому, відповідно до пункту 4.3 ДСТУ-Н Б.Д.1.1-3:2013, визначено, що при визначені загальновиробничих витрат (далі – ЗВВ) у складі ціни пропозиції учасника конкурсних торгів підрядні організації визначають розрахунково-аналітичним методом кошти на: - заробітну плату працівників апарату управління відокремленими структурними підрозділами будівельної організації та лінійного персоналу, з урахуванням структурного складу організації та рівня заробітної плати, що планується отримати на об'єкті замовлення (показник I блоку ЗВВ); - покриття решти статей ЗВВ, виходячи з витрат попереднього звітного періоду за цими статтями, з урахуванням потужності організації та обсягу робіт, що пропонуються до виконання (показник III блоку ЗВВ). Також, пунктом 4.3 ДСТУ-Н Б.Д.1.1-3:2013 визначено, що у складі ціни пропозиції учасника конкурсних торгів підрядник надає визначені розрахунково-аналітичним методом показники ЗВВ по об'єкту замовлення на підставі аналізу цих витрат за попередній звітний період за даними бухгалтерського обліку та загальної нормативно-розрахункової трудомісткості виконаних робіт за всіма об'єктами будівництва за той самий період за актами приймання виконаних будівельних робіт. Таким чином, від учасників у складі тендерних пропозицій імперативно вимагалось визначення договірної ціни, яка формується на підставі вартості підрядних робіт, до складу якої, зокрема, включаються ЗВВ, що розраховані з урахуванням показників 1 та 3 блоку ЗВВ, які визначені саме розрахунково-аналітичним методом виходячи зі структури цих витрат, яка склалася в підрядній організації за попередній період з урахуванням потужності будівельної організації-підрядника (з урахуванням трудовитрат робітників, зайнятих на керуванні і обслуговуванні власних машин та механізмів), з наданням у складі тендерної пропозиції учасників визначених розрахунково-аналітичним методом вищевказаних показників 1 та 3 блоку ЗВВ. Проте, моніторингом установлено, що відповідно до наданих у складі тендерної пропозиції ФОП КОЗЛЮК Руслан Вікторович пояснювальної записки до договірної ціни та локальних кошторисів у складі договірної ціни розраховані за усередненими показниками згідно Додатку Б ДСТУ-Н Б.Д.1.1-3:2013, а не на підставі визначених розрахунково – аналітичним методом показників ЗВВ виходячи зі структури цих витрат, яка склалася в підрядній організації за попередній період з урахуванням потужності будівельної організації-підрядника, що не відповідає вимогам пункту 4.3 ДСТУ-Н Б.Д.1.1-3:2013, пункту 6.2.6 ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, а відтак не відповідає умовам пункту 6 розділу III тендерної документації. Також, моніторингом установлено, що у складі тендерної пропозиції учасника ФОП КОЗЛЮК Руслан Вікторович відсутній розрахунок показників 1 та 3 блоку ЗВВ на підставі аналізу цих витрат за попередній звітний період за даними бухгалтерського обліку та загальної нормативно-розрахункової трудомісткості виконаних робіт за всіма об'єктами будівництва за той самий період за актами приймання виконаних будівельних робіт, що не відповідає вимогам пункту 4.3 ДСТУ-Н Б.Д.1.1-3:2013, пункту 6.2.6 ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, а відтак не відповідає умовам пункту 6 розділу III тендерної документації. Слід також відмітити, що відповідно до пункту 5.3.1 ДСТУ-Н Б Д.1.1-3:2013 визначено, що у складі ціни пропозиції учасника адміністративні витрати визначаються підрядником на підставі обґрунтованої їх величини і структури, яка склалася у цій організації за попередній звітній період (рік). При цьому, відповідно пункту 4.3 ДСТУ-Н Б Д.1.1-5:2013 «Настанова щодо визначення розміру коштів на титульні тимчасові будівлі та споруди і інші витрати у вартості будівництва», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.08.2013 № 405 (далі - ДСТУ-Н Б.Д.1.1-5:2013), при формування договірної ціни учасника конкурсних торгів кошти на зведення та розбирання титульних тимчасових будівель і споруд визначаються калькуляційним методом та враховуються при взаєморозрахунках при твердій договірній ціні за відповідним розрахунком, складеним при формуванні договірної ціни. В той же час, відповідно до пункту 6 розділу III тендерної документації, зокрема, встановлено імперативну умову щодо надання у складі тендерних пропозицій учасників зведеного кошторисного розрахунку та договірної ціни. Разом з тим, відповідно до наданих у складі тендерної пропозиції учасника ФОП КОЗЛЮК Руслан Вікторович договірної ціни та зведеного кошторисного розрахунку, встановлено, що у складі договірної ціни ФОП КОЗЛЮК Руслан Вікторович, враховано кошти на зведення та розбирання титульних тимчасових будівель і споруд в сумі 48 868,00 грн., а також кошти на покриття адміністративних витрат в сумі 6 236,00 грн., без надання у складі пропозиції відповідних розрахунків щодо визначення розміру коштів на зведення та розбирання титульних тимчасових будівель і споруд та визначення розміру коштів на покриття адміністративних витрат, як це передбачено пунктом 5.3 ДСТУ Б Д.1.1-3:2013 та пунктом 4.3 ДСТУ-Н Б Д.1.1-5:2013, та які відповідно до договірної ціни є їх додатками (відповідно до договірної ціни вказані розміри коштів на зведення та розбирання титульних тимчасових будівель і споруд та покриття адміністративних витрат визначені на підставі розрахунків № 5 та № 10), чим не дотримано вимоги пункту 6 розділу III тендерної документації. Таким чином, моніторингом установлено, що Замовник, за наявності підстав відхилення відхилив тендерну пропозицію учасника ТОВ «Будівельна компанія Люксбудквартал», що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною пропозицією, при цьому за наявності підстав відхилення Замовником не відхилено тендерну пропозицію переможця ФОП КОЗЛЮК Руслан Вікторович, що за результатами аукціону була дорожчою на 40 446,30 гривень за пропозицію відхиленого учасника. Отже, моніторингом установлено, що на порушення вимог пунктів 1 та 2 частини 1 статті 31 Закону, Замовник не відхилив тендерну пропозицію переможця торгів ФОП КОЗЛЮК Руслан Вікторович як таку, що не відповідала іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації та не відповідала встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства. Разом з тим, відповідно до вимог пункту 2 частини 1 статті 32 Закону визначено, що у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути, замовник відміняє торги.
Період усунення порушень: 11.09.2020 15:49 - 26.09.2020 00:00
Дата публікації висновку: 11.09.2020 15:49

Інформація про притягнення до адміністративної відповідальності

Номер протоколу: від 15.10.2020 № 06/41/2020/пр
Дата відкриття провадження: 20.10.2020 00:00
Номер відкриття провадження : 3/296/3117/20

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: За результатами розгляду Висновку про результати моніторингу закупівлі «Будівля вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради за адресою: вул. І. Кочерги, 11 в м. Житомирі (виконання демонтажних робіт)» (код за ДК 021:2015:45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи) з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2003 «Правила визначення вартості будівництва» (ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-07-004853-c), опублікованого Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області на веб-порталі Уповноваженого органу 11 вересня 2020 року о 15:49, управління капітального будівництва Житомирської міської ради повідомляє таке. 1. Відповідно до п. 8 ч. 2 ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі» оголошення про проведення відкритих торгів повинно містити інформацію про мову (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції. Відповідно до ч. 9 ст. 12 Закону України «Про публічні закупівлі» під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідно п. 3 Порядок розміщення інформації про публічні закупівлі затверджений від 11.06.2020 № 1082 Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України: Розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснюється замовником/ЦЗО/учасником/постачальником /органом оскарження/ органами державного фінансового контролю шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника/ЦЗО/учасника/постачальника /органу оскарження/ органів державного фінансового контролю. У разі якщо інформація, розміщена в електронній системі закупівель шляхом завантаження документів, містить відомості, що відрізняються від тих, які розміщені шляхом заповнення електронних полів, автентичною вважається інформація, розміщена шляхом заповнення електронних полів. Після внесення інформації в електронні поля, на неї накладається кваліфікований електронний підпис посадової особи. Інформація, що заповнюється в електронних полях, може відображатися на веб-порталі у вигляді документа, доступного для друку. Оприлюднення інформації на веб-порталі здійснюється електронною системою закупівель автоматично. 07 липня 2020 року управлінням капітального будівництва Житомирської міської ради було оприлюднене оголошення про проведення відкритих торгів по предмету закупівлі: «Будівля вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради за адресою: вул. І. Кочерги, 11 в м. Житомирі (виконання демонтажних робіт)» (код за ДК 021:2015:45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи) з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2003 «Правила визначення вартості будівництва» на авторизованому майданчику zakupki.prom.ua. Під час застосування електронної системи закупівель користувач має правомірні очікування, що електронна система працюватиме належним чином, а також щодо безпроблемного користування та застосування такої системи. Користувач не повинен докладати самостійних значних зусиль для подолання недоліків електронної системи закупівель. Суттєвим є те, що на момент оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів управління капітального будівництва заповнило всі обов’язкові поля, шляхом унесення в них наявної інформації в електронній системі закупівель та наклало електронний цифровий підпис (кваліфікований електронний підпис). Після чого оголошеній закупівлі було присвоєно ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-07-004853-c. Звертаємо Вашу увагу на те, що управління капітального будівництва Житомирської міської ради не мало б фізичної (технічної) можливості оголосити закупівлю, якби не заповнило всі обов’язкові до заповнення поля, оскільки в протилежному випадку (тобто у разі не заповнення) Електронна система закупівель не вчинила б вказані вище дії (тобто закупівля не була б оголошена). Відсутність у електронній формі оголошення про проведення відкритих торгів відповідних граф (полів) для заповнення замовником (тобто технічна неможливість замовника вказати необхідну інформацію) не є виною замовника і не може слугувати причиною для притягнення замовника до відповідальності. Причини такої некоректної роботи Електронної системи закупівель та авторизованого електронного майданчика управлінню капітального будівництва Житомирської міської ради не відомі. Більше того, управління капітального будівництва Житомирської міської ради не має впливу на функціонал Електронної системи закупівель. Крім того, невід’ємною частиною оголошення про проведення процедури відкритих торгів управління капітального будівництва Житомирської міської ради вважає також Тендерну документацію, оскільки вона завантажується замовником під час заповнення граф (полів) оголошення про проведення відкритих торгів. Таким чином вся необхідна і передбачена чинним законодавством інформація (у тому числі інформація про мову (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції) міститься у тендерній документації (та додатках до неї) для процедури закупівлі – відкриті торги: «Будівля вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради за адресою: вул. І. Кочерги, 11 в м. Житомирі (виконання демонтажних робіт)» (код за ДК 021:2015:45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи) з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2003 «Правила визначення вартості будівництва», яка оприлюднена для загального доступу і з якою може ознайомитись кожен бажаючий чи зацікавлений. З огляду на зазначене при проведенні відкритих торгів (ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-07-004853-c) не порушено вимоги законодавства у сфері публічних закупівель. Крім того, оскільки вказана вище процедура закупівлі завершена та за її результатами укладено відповідний договір підряду, управління капітального будівництва Житомирської міської ради не має технічної можливості вносити будь-які зміни до оприлюднених документів та інформації щодо цієї закупівлі. При цьому, управління капітального будівництва Житомирської міської ради врахує Ваші рекомендації при проведенні наступних закупівель. 2. Відповідно п. 6 розділу III. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції тендерної документації зазначено, що ціна пропозиції (договірна ціна) учасника розраховується на підставі нормативної потреби в трудових і матеріально-технічних ресурсах, необхідних для здійснення проектних рішень по предмету закупівлі та поточних цін на них відповідно до ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 (із урахуванням змін та доповнень). Відповідно п.6.2.4 ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 (із урахуванням змін та доповнень) ціна пропозиції переможця конкурсних торгів є договірною ціною на об’єкт будівництва, яка формується генпідрядником із залученням субпідрядних організацій, погоджується із замовником. Крім того, відповідно до вимог п. 6 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Тендерної документації учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним характеристикам, та іншим вимогам до предмета закупівлі, а саме: - договірна ціна; - зведений кошторисний розрахунок вартості робіт; - пояснювальна записка; - локальні кошториси (повинні бути складені на підставі технічного завдання з урахуванням технологічного процесу виконання необхідних робіт); - підсумкова відомість ресурсів до локальних кошторисів або на будову; - розрахунки загальновиробничих витрат до локальних кошторисів; - розрахунок вартості експлуатації будівельних машин і механізмів (з економічним обґрунтуванням змін); розрахунок вартості машино-годин власної будівельної техніки учасника, вартість машино-години що орендується, за ціною, що склалася в регіоні, яка визначена на підставі аналізу ринку послуг з оренди будівельних машин та механізмів в регіоні та наближених до нього територіях, яка буде застосовуватися для виконання замовлення (за його наявності); - інформація щодо ціни енергоносіїв і мастильних матеріалів для розрахунку вартості машино-години. У складі тендерної пропозиції учасником ФОП КОЗЛЮК Руслан Вікторович було надано вищевказані документи у повному обсязі, чим виконано вимоги тендерної документації. Як переможець процедури закупівлі ФОП КОЗЛЮК Руслан Вікторович протягом трьох днів з дня проведення аукціону, а саме 05.07.2020, надав замовникові приведений у відповідність до показників за результатами проведеного аукціону розрахунок договірної ціни, який не повинен відрізнятись від технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, наведених у технічному завданні, тендерної документації Додаток 6 шляхом завантаження в електронну систему закупівель, чим дотримано вимоги п. 6 розділу III. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції тендерної документації. 3. За результатами проведення відкритих торгів між управлінням капітального будівництва, як замовником, і учасником ФОП КОЗЛЮК Руслан Вікторович укладено договір від 18.08.2020 № 29 зареєстровано повідомлення про початок виконання демонтажних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1). Оскільки процедура закупівлі «Будівля вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради за адресою: вул. І. Кочерги, 11 в м. Житомирі (виконання демонтажних робіт)» (код за ДК 021:2015:45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи) з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2003 «Правила визначення вартості будівництва» завершена та за її результатами укладено відповідний договір підряду, управління капітального будівництва Житомирської міської ради не має технічної можливості відмінити відкриті торги чи визнати їх такими, що не відбулися, вносити будь-які зміни до оприлюднених документів та інформації щодо цієї закупівлі. З огляду на зазначене управління капітального будівництва провело закупівлю робіт по об’єкту: «Будівля вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради за адресою: вул. І. Кочерги, 11 в м. Житомирі (виконання демонтажних робіт)» (код за ДК 021:2015:45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи) з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2003 «Правила визначення вартості будівництва» (ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-07-004853-c.) у відповідності до вимог чинного законодавства України. Підрядником ФОП КОЗЛЮК Руслан Вікторович відповідно до умов договору від 18.08.2020 № 29 демонтажні роботи виконані у строк, відповідно до календарного графіку виконання робіт, у повному обсязі, якісно. При цьому, управління капітального будівництва Житомирської міської ради врахує Ваші рекомендації при проведенні наступних закупівель.
Дата публікації звіту: 18.09.2020 18:38

Запити/Пояснення