-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівля вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради за адресою: вул. І. Кочерги, 11 в м. Житомирі (виконання демонтажних робіт)
689 999.00
UAH без ПДВ
Номер:
4bb4d095585c4defad19e6ee5ec87f91
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-07-004853-c-a1
Замовник:
Управління капітального будівництва Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36072499
-
Контактна особа:
В'ячеслав Глазунов +380412445716 ukbgmr@i.ua
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м.Житомир, МАЙДАН ІМ. С.П.КОРОЛЬОВА, 4/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "КОЗЛЮК РУСЛАН ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3002913215
-
Контактна особа:
Руслан Козлюк +380979541750 ruslan-zht@ukr.net
-
Адреса:
10025, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ.ЦІОЛКОВСЬКОГО, будинок 5, квартира 39
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
29
Дата підписання:
18.08.2020 14:23
Період дії договору:
18.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
689 999.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
689 996.57 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівля вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради за адресою: вул. І. Кочерги, 11 в м. Житомирі (виконання демонтажних робіт)
Кількість
1 послуга
Період постачання
10.08.2020 - 31.08.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
16bbc0b02d9c4d18b7b8a5b9c0376b87
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У звязку із виявленням технічної помилки прийняття в новій редакції п. 5.1.1 та додатку № 2 до Договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.08.2020 13:52
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c6602bda96e145b4a06171746baebd72
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Прийняття в новій редакції додатку № 2 (календарний графік виконання робіт) до Договору
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
04.09.2020 10:44
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
bb89552fe8df411e8906f3bf57172269
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку із завершенням робіт сторони дійшли згоди зменшити суму договору прийнявши п. 2.1., додатки №2 та №3 в новій редакції.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
21.09.2020 14:56
Статус:
Опубліковано