• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Рентгено-телевізійний інтроскоп

- Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками - резидентами України, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ, що складений на іншій мові, учасник надає переклад цього документу українською мовою, завірений підписом уповноваженої особи Учасника. При цьому установчі документи учасника, документи про призначення/обрання керівника, документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, а також документи, що підтверджують відповідність робіт технічним вимогам, які викладені в оригіналі російською мовою, не потребують перекладу українською мовою. Додатково власні назви, торгові марки, моделі, назва виробника, дилера, дистриб’ютора, найменування адміністративних одиниць, адреси, абревіатури, значення технічних характеристик, топоніми, фірмові бланки, адреси сайтів, посилання, які викладені іншою мовою ніж українська, в документах, що входять до складу тендерної пропозиції, не потребують перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції підготовлені Учасниками - нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати переклад українською мовою, вірність перекладу (або справжність підпису перекладача) повинна бути засвідчена нотаріально або документ повинен бути легалізований у встановленому законодавством України порядку. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному тексту. - Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у п.4 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: Електронна банківська гарантія має бути оформлена відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004 р. № 639, та повинна містити зобов’язання банку у разі виникнення обставин, передбачених підпунктом 3.2. пункту 3 розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації, відшкодувати на рахунок Замовника кошти у сумі забезпечення тендерної пропозиції визначеної в підпункті 2.1. пункту 2 розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації. Електронна банківська гарантія повинна бути засвідчена електронним цифровим підписом або кваліфікованим електронним підписом уповноваженої особи Гаранта. Усі витрати, пов’язані з наданням забезпечення тендерної пропозиції, здійснюються за рахунок Учасника. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції повинен бути не меншим строку дії тендерної пропозиції, а саме не менше 90 днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій.

Завершена

1 888 900.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 445.00 UAH
Номер: 944ef93673124be8a8363eba66139823
Внутрішній номер закупівлі: 5458405
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-02-007003-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Кривий Ріг" Криворізької міської ради
Контактна особа: Лашин Ігор Михайлович 380564405660 aerokwg@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38580000-4 Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 888 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 445.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 55 000.00 UAH
Період уточнення: 02.07.2020 14:53 - 14.07.2020 18:00
Період прийому пропозицій: 02.07.2020 14:53 - 24.07.2020 18:00
Аукціон: 27.07.2020 15:26 - 27.07.2020 15:47
Період кваліфікації: 27.07.2020 15:47 - 03.08.2020 17:12
Період завантаження договору: 03.08.2020 17:12 - 23.08.2020 17:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рентгено-телевізійний інтроскоп
Код ДК 021:2015: 38580000-4 Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення
Кількість 1 штуки
Період постачання до 20.12.2020
Місце постачання 50000, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, АЕРОПОРТ На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Спеціалізоване виробниче бюро "Центуріон"

Оскарження: 03.08.2020 17:12 - 14.08.2020 00:00
Початкова пропозиція 1 799 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 799 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.08.2020 17:12
Документи 27
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-технологічне підприємство «ОБЕРІГ»
Початкова пропозиція 1 888 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 888 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: bac3a4404bea41a2a24dbf73c2a8327b
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-02-007003-a-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Спеціалізоване виробниче бюро "Центуріон"
Номер договору: №14
Сума договору: 1 799 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 499 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 17.08.2020 09:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір РТІ.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s