- Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками - резидентами України, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ, що складений на іншій мові, учасник надає переклад цього документу українською мовою, завірений підписом уповноваженої особи Учасника. При цьому установчі документи учасника, документи про призначення/обрання керівника, документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, а також документи, що підтверджують відповідність робіт технічним вимогам, які викладені в оригіналі російською мовою, не потребують перекладу українською мовою. Додатково власні назви, торгові марки, моделі, назва виробника, дилера, дистриб’ютора, найменування адміністративних одиниць, адреси, абревіатури, значення технічних характеристик, топоніми, фірмові бланки, адреси сайтів, посилання, які викладені іншою мовою ніж українська, в документах, що входять до складу тендерної пропозиції, не потребують перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції підготовлені Учасниками - нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати переклад українською мовою, вірність перекладу (або справжність підпису перекладача) повинна бути засвідчена нотаріально або документ повинен бути легалізований у встановленому законодавством України порядку. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному тексту.
- Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у п.4 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: Електронна банківська гарантія має бути оформлена відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004 р. № 639, та повинна містити зобов’язання банку у разі виникнення обставин, передбачених підпунктом 3.2. пункту 3 розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації, відшкодувати на рахунок Замовника кошти у сумі забезпечення тендерної пропозиції визначеної в підпункті 2.1. пункту 2 розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації. Електронна банківська гарантія повинна бути засвідчена електронним цифровим підписом або кваліфікованим електронним підписом уповноваженої особи Гаранта. Усі витрати, пов’язані з наданням забезпечення тендерної пропозиції, здійснюються за рахунок Учасника. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції повинен бути не меншим строку дії тендерної пропозиції, а саме не менше 90 днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій.
Завершена
1 888 900.00UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 445.00 UAH
Період уточнення:02.07.2020 14:53 - 14.07.2020 18:00
Відповідь надана
Щодо розмірів (габаритів) технічного засобу контролю.
Номер:7d04711f86314e34bd75ebbb9475f7cb
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:10.07.2020 16:58
Опис:В підсистемі «Фізичні вимоги» таблиці 2.1. додатку 2 до тендерної документації визначені вимоги до розмірів (габаритів) технічного засобу контролю, а саме вони мають бути: довжина - не більше 3500 мм; висота - не більше 1400 мм; ширина - не більше 1400 мм.
У той же час в підсистемі «Технічні вимоги» таблиці 2.1. додатку 2 до тендерної документації визначені вимоги до технічних показників Товару, а саме до розміру тунелю: ширина – не менше 510 мм; висота – не менше 810 мм.
Просимо надати роз’яснення:
Чому Замовник визначив саме такі точні мінімальні розміри – 510 та 810 мм, а не 500 та 800 або 550 та 850 мм відповідно? Чим вмотивоване встановлення саме таких обмежень до розмірів (габаритів)? Чому Замовник визначив за необхідне придбати рентгено-телевізійний інтроскоп з пріоритетом більшої висоти тунелю над шириною? Чи будуть допущені до участі в тендері моделі обладнання з розміром тунелю: ширина - не менше 810 і висота – не менше 510?
Відповідь:При виборі розмірів тунелю замовник перш за все виходив з питань зручності для пасажирів, та якості і швидкості перевірки на авіа безпеку багажу пасажирів. Розміри тунелю та пріоритет висоти над шириною були взяті виходячи з розмірів чемоданів, які використовуються пасажирами, та виходячи з конструкції чемоданів.
Дата відповіді:15.07.2020 13:47
Відповідь надана
Щодо бібліотеки ТІР
Номер:164f1f8cd90f448dbae0d43ea17da42f
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:10.07.2020 16:39
Опис:У тендерній документації визначено призначення предмету закупівлі (РТІ), а саме - для контролю на безпеку ручної поклажі та багажу. В підсистемі «Технічні вимоги» таблиці 2.1. додатку 2 до тендерної документації визначена вимога щодо можливості організації бібліотек ТІР - . системи проектування зображень небезпечних предметів (далі - система ПЗНП).
В пункті 6 розділу XXXV авіаційних правил України «Інструкція з організації та здійснення контролю на безпеку в аеропортах України» (далі – Правила), затверджених 15 березня 2019 р. наказом Державіаслужби України № 322 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 07 червня 2019 р. за № 594/33565, визначено що бібліотека системи ПЗНП повинна: «4) містити для догляду ручної поклажі зображення, а саме: саморобних вибухових пристроїв - 60-75 %; зброї / вогнепальної зброї - 10-25 %; ножів, гострих предметів - 10-25 %; інше - 5-20 %; 5) бібліотека, що застосовується для догляду багажу, який перевозиться у вантажному відсіку, містить: саморобних вибухових пристроїв - 80-100 %; інше - 0–20 %.»
Просимо надати роз’яснення, яким чином може бути виконана вимога Правил щодо бібліотеки системи ПЗНП (ТІР) враховуючі визначене призначення предмету закупівлі?
Відповідь:Система проектування зображень небезпечних предметів повинна давати можливість замовнику встановлювати ті проценти, які працівники замовника вважатимуть за необхідне встановлювати в даний момент часу. Мова не йде про використання предмету закупівлі для контролю на безпеку ручної поклажі та одночасного використання предмету закупівлі для контролю на безпеку багажу, який перевозиться у вантажному відсіку.
Дата відповіді:15.07.2020 13:59
Відповідь надана
Щодо внесення змін
Номер:ea60fb8f56164fff991db56b39a624ea
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:10.07.2020 16:12
Опис:Просимо виключити з Додатку 2 тендерної документації наступну умову: "3.) для учасників, які не є виробниками пропонованого товару:
– скан-копію оригіналу документу, який підтверджує відносини з компанією-виробником Товару (або його офіційним представництвом, дилером, або дистриб’ютором на території України) щодо постачання продукції, яка є предметом закупівлі (дилерська угода та/або дистриб’юторский договір, договір поставки, тощо)."
Дана вимога ніяким чином не впливає на можливість учасників запропонувати та поставити якісний товар та не підтверджує технічних і якісних характеристик предмету закупівлі. Крім того виключення такої вимоги збільшить конкуренцію в даній процедурі закупівлі, що дасть можливість Замовнику придбати товар за найбільш економічно вигідною ціною.
Відповідь:Дана вимога дає можливість замовнику пересвідчитись у наявності в учасника офіційних взаємовідносин з компанією-виробником пропонованого учасником товару (або його офіційним представництвом, дилером, або дистриб’ютором на території України), що в свою чергу гарантує постачання нефальсифікованого товару. Тому тендерний комітет не бачить необхідності у внесенні запропонованих змін до тендерної документації.
Дата відповіді:15.07.2020 13:28
Відповідь надана
Роз'яснення щодо вимог вказаних в Тендерній документації
Номер:b234af47330a49918b2dfc3dbf80d698
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:10.07.2020 16:11
Опис:Просимо надати роз'яснення щодо надання переможцем закупівлі наступного документу: "5.8.3. Оригінал або копію документу, виданого (або датованого) уповноваженим органом (або підприємством, або організацією, або структурним підрозділом) в паперовому або електронному вигляді не раніше дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу оголошення про проведення процедури закупівлі про те, що службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми (для учасників юридичних осіб);"
Чи мається на увазі, що переможець має надати довідку Департаменту інформації Міністерства внутрішніх справ щодо непритягнення до кримінальної відповідальності, відсутності незнятої чи непогашеної судимості та неперебування в розшуку".
Відповідь:Згідно з роз’ясненням Мінекономіки від 03.06.2020р. №3304-04/34835-06 це повинна бути довідка, видана Міністерством внутрішніх справ України, для надання фізичним особам відомостей про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України
Дата відповіді:15.07.2020 13:29
Відповідь надана
Щодо внесення змін в ТД
Номер:231a4784a3064133b5dc162de8c53c82
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:10.07.2020 16:09
Опис:1. Для розширення кола потенційних учасників, просимо внести зміни до п.п. 2.5 п. 2 Розділу 6 "Результати торгів та укладання договору про закупівлю" виклавши його в наступній реадкції:
"2.5. Переможець процедури закупівлі під час укладення договору про закупівлю повинен надати:
1) відповідну інформацію про право підписання договору про закупівлю;
2) копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом та у разі якщо про це було зазначено у тендерній документації.
У разі залучення субпідрядника до надання послуг з гарантійного обслуговування, здійснення інсталяційних робіт, постгарантійного супроводження, навчання персоналу, Учасник зобов’язаний надати ліцензію або дозвіл на субпідрядника. При наданні ліцензії або дозволу на субпідрядника, надавати ліцензію Постачальнику не обовʼязково.
У разі якщо переможцем процедури закупівлі є об’єднання учасників, копія ліцензії або дозволу надається одним з учасників такого об’єднання учасників."
Відповідь:Умовою даних торгів є постачання пропонованого товару. Згідно нормативних документів України діяльність з постачання товару, що є предметом закупівлі за даними торгами, не ліцензується та не потребує спеціальних документів дозвільного характеру. З огляду на зазначене та враховуючи, що п.п. 2.5 п. 2 Розділу 6 "Результати торгів та укладання договору про закупівлю" містить уточнення стосовно ліцензії або документа дозвільного характеру – «у разі їх наявності», тендерний комітет не бачить необхідності у внесенні запропонованих змін до тендерної документації.
Дата відповіді:15.07.2020 13:25
Відповідь надана
Уточнення технічних характеристик
Номер:1ed082f301b64555b13490449dab252f
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:09.07.2020 11:32
Опис:В підсистемі «Вимоги до якості зображення» таблиці 2.1. додатку 2 до тендерної документації визначена вимога до проникаючої здатності по сталі, а саме вона повинна бути не менше 40 мм.
В підпункті 5 пункту 9 розділу XXVIII авіаційних правил України «Інструкція з організації та здійснення контролю на безпеку в аеропортах України» (далі – Правила), затверджених 15 березня 2019 р. наказом Державіаслужби України № 322 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 07 червня 2019 р. за № 594/33565, визначено «спрощений метод проникнення променів для матеріалів значної товщини має забезпечити оператору можливість бачити на екрані зображення свинцевого стрижня завтовшки 1,5 мм за сталевою пластиною завтовшки 26 мм».
Просимо привести технічні вимоги у відповідність до законодавства України або надати обґрунтування необхідності використання саме таких вимог до проникаючої здатності по сталі. Тому що, встановлення завищених вимог, штучно звужує коло потенційних конкурентів, та не сприяє добросовісній конкуренції серед учасників, максимальній економії та ефективності закупівлі.
Відповідь:Після вивчення фахівцями нашого підприємства Вашої вимоги, маємо повідомити, що норма в документі «Інструкція з організації та здійснення контролю на безпеку в аеропортах України» (далі – Правила), затверджених 15 березня 2019 р. наказом Державіаслужби України» № 322 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 07 червня 2019 р. за № 594/33565, а саме «спрощений метод проникнення променів для матеріалів значної товщини має забезпечити оператору можливість бачити на екрані зображення свинцевого стрижня завтовшки 1,5 мм за сталевою пластиною завтовшки 26 мм» на яку Ви посилаєтесь, встановлює мінімальний необхідний показник, зокрема проникнення променів, для рентгенівської техніки, яка дозволена для використання контролю на безпеку в аеропортах України. Встановлена в тендерній документації вимога жодним чином не порушує норму документа про яку йдеться, а має на меті придбання обладнання яке має характеристики вищі (кращі) за мінімальні, що в свою чергу, безпосередньо впливає на рівень АБ підприємства. Таким чином, нажаль, Ваша вимога підлягає відхиленню.
Дата відповіді:13.07.2020 23:00
Відповідь надана
Уточнення інформації
Номер:8f318d3939a547d8b1aba1c061fe06b4
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:06.07.2020 14:25
Опис:Умовами тендерної документації щодо забезпечення тендерної пропозиції встановлено наступне: «Інформація про банківські реквізити Замовника для оформлення забезпечення тендерної пропозиції (за потреби) надається учаснику за зверненням.» У зв’язку з цим просимо надати інформацію про банківські реквізити Замовника (Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Кривий Ріг" Криворізької міської ради) для оформлення забезпечення тендерної пропозиції.
Відповідь:UA178201720344381002100047371
в Держказначейська служба України
м. Київ МФО : 820172