-
Відкриті торги
-
КЕП
Рентгено-телевізійний інтроскоп
Оголошено тендер
1 888 900.00
UAH
Номер:
6c8dc60d69c7481ca07c243e8684eadd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-02-003166-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Кривий Ріг" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01173530
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, Аеропорт
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Кривий Ріг" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01173530
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, Аеропорт
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 888 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Рентгено-телевізійний інтроскоп
Примітки:
Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у п.4 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Місцезнаходження замовника. 50000, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, АЕРОПОРТ
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
38580000-4 Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.07.2020 14:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 888 900.00 UAH