-
Відкриті торги
-
КЕП
Рентгено-телевізійний інтроскоп
1 799 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
bac3a4404bea41a2a24dbf73c2a8327b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-02-007003-a-c1
Замовник:
Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Кривий Ріг" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01173530
-
Контактна особа:
Лашин Ігор Михайлович 380564405660 aerokwg@i.ua
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Аеропорт
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Спеціалізоване виробниче бюро "Центуріон"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37773496
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Спеціалізоване виробниче бюро "Центуріон" office@centurions.com.ua http://www.centurions.com.ua/
-
Адреса:
Україна, м. Київ, бул. Дружби Народів, буд. 7, оф. 21
Класифікатор ДК 021:2015:
38580000-4 Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначенняАналіз за цим CPV
Номер договору:
№14
Дата підписання:
17.08.2020 09:00
Період дії договору:
17.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 799 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 299 950.00 UAH)
Оплачено:
1 799 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 299 950.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рентгено-телевізійний інтроскоп
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2020