• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 31520000-7 "Світильники та освітлювальна арматура"

Завершена

516 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 580.00 UAH
Номер: 575f8e7b4ba140d9b7b008e4f9f6b445
Внутрішній номер закупівлі: 5433247
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-30-005398-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Людмила Под'ячева +380506034845 gorsovetzakupivli@gmail.com https://merefaotg.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 516 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 580.00 UAH
Період уточнення: 30.06.2020 16:58 - 07.07.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2020 16:58 - 17.07.2020 00:00
Аукціон: 17.07.2020 13:12 - 17.07.2020 14:09
Період кваліфікації: 17.07.2020 14:09 - 24.07.2020 14:49
Період завантаження договору: 24.07.2020 14:49 - 13.08.2020 14:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Світильники зовнішнього освітлення
Код ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Кількість 68 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м. Мерефа, вул. Ветеринарна, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГОВИЙ ДІМ "ВАТРА-ЦЕНТР"

Оскарження: 24.07.2020 14:49 - 04.08.2020 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції

Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 249 900.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
203 932.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.07.2020 14:49
Документи 38
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАВОД СВІТЛОТЕХНІКА"
Початкова пропозиція 438 600.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
204 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 7
Скарги 0
ТОВ "ДІОДІКА"
Початкова пропозиція 255 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
221 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 33
Скарги 0
ТОВ "Нордкліфф"
Початкова пропозиція 361 420.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
311 814.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 22
Скарги 0
ТОВ"Союз-Світло Україна"
Початкова пропозиція 375 020.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
311 820.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 19
Скарги 0
ТОВ "ИВА"
Початкова пропозиція 515 304.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
429 420.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 17
Скарги 0
ТОВ "СВІТЛОТЕК ТРЕЙД"
Початкова пропозиція 429 998.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
429 998.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 17
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТОЛБ"
Початкова пропозиція 508 300.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
508 300.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 17
Скарги 0

Контракти

Номер: 6d600b28598941e68a3bad2edefcb3d2
Ідентифікатор договору: UA-2020-06-30-005398-a-b1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГОВИЙ ДІМ "ВАТРА-ЦЕНТР"
Номер договору: № 466
Сума договору: 244 718.40 UAH з ПДВ
Сума договору: 203 932.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 05.08.2020 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 466.pdf
p7s
sign.p7s