-
Відкриті торги
-
КЕП
Світильники зовнішнього освітлення
Оголошено тендер
516 000.00
UAH
Номер:
9121509477a04b68bf5264849a27a6d5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-30-005538-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40968364
-
Адреса:
62472, Україна, Харківська область, Харківський р-н, м. Мерефа, вул. Дніпровська, буд. 213
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40968364
-
Адреса:
62472, Україна, Харківська область, Харківський р-н, м. Мерефа, вул. Дніпровська, буд. 213
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
516 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Світильники зовнішнього освітлення
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
30.06.2020 16:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума516 000.00 UAH