-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31520000-7 "Світильники та освітлювальна арматура"
244 718.40
UAH з ПДВ
Номер:
6d600b28598941e68a3bad2edefcb3d2
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-30-005398-a-b1
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40968364
-
Контактна особа:
Людмила Под'ячева +380506034845 gorsovetzakupivli@gmail.com https://merefaotg.gov.ua/
-
Адреса:
62472, Україна, Харківська область, Харківський р-н, м. Мерефа, вул. Дніпровська, буд. 213
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГОВИЙ ДІМ "ВАТРА-ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34074501
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГОВИЙ ДІМ "ВАТРА-ЦЕНТР" +380444983830 VATRA-CENTR@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, Херсонська область, Херсон, 73000, Херсонська обл., місто Херсон, ВУЛИЦЯ ПЕРЕКОПСЬКА, будинок 169
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 466
Дата підписання:
05.08.2020 10:00
Період дії договору:
05.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
244 718.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 40 786.40 UAH)
Оплачено:
244 718.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 40 786.40 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Світильники зовнішнього освітлення
Кількість
68 штуки
Період постачання
до 31.12.2020