• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (ультразвукова цифрова діагностична система експертного класу з датчиками)

Завершена

1 728 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 600.00 UAH
Номер: aa3506edeeb74ee1b030e33cf20fab60
Внутрішній номер закупівлі: 5427035
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-30-001085-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико- санітарної допомоги м. Стрия"
Контактна особа: Мартич Надія Миколаївна +380993224661 stryicentr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 728 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 600.00 UAH
Період уточнення: 30.06.2020 10:47 - 06.07.2020 10:52
Період прийому пропозицій: 30.06.2020 10:47 - 16.07.2020 10:52
Аукціон: 17.07.2020 13:27 - 17.07.2020 13:54
Період кваліфікації: 17.07.2020 13:54 - 24.07.2020 14:51
Період завантаження договору: 24.07.2020 14:51 - 13.08.2020 14:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
(ультразвукова цифрова діагностична система експертного класу з датчиками
Код ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Кількість 1 штуки
Період постачання 30.06.2020 - 01.09.2020
Місце постачання 82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, Охримовича,6 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МЕДІТОРГ УКРАЇНА"

Оскарження: 24.07.2020 14:51 - 04.08.2020 00:00
Початкова пропозиція 1 728 478.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 718 983.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.07.2020 14:51
Документи 14
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "В.О.К.С."
Початкова пропозиція 1 728 050.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 719 450.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 6
Скарги 0
ДП Моршинська "Медтехніка"
Початкова пропозиція 1 728 585.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 728 585.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: 15bb2f96a9d8476f862248955c126a9a
Ідентифікатор договору: UA-2020-06-30-001085-a-a1
Постачальник: ТОВ "МЕДІТОРГ УКРАЇНА"
Номер договору: 31
Сума договору: 1 718 983.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 604 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 07.08.2020 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
p7s
sign.p7s