• Відкриті торги
  • КЕП

33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (ультразвукова цифрова діагностична система експертного класу з датчиками)

1 718 983.00 UAH з ПДВ
Номер: 15bb2f96a9d8476f862248955c126a9a
Ідентифікатор договору: UA-2020-06-30-001085-a-a1
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико- санітарної допомоги м. Стрия"
Постачальник: ТОВ "МЕДІТОРГ УКРАЇНА"
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Номер договору: 31
Дата підписання: 07.08.2020 00:00
Період дії договору: 07.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору: 1 718 983.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 114 583.00 UAH)
Оплачено: 1 718 983.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 114 583.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
(ультразвукова цифрова діагностична система експертного класу з датчиками
Код ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Кількість 1 штуки
Період постачання 30.06.2020 - 01.09.2020
Місце постачання 82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, Охримовича,6 На карті