-
Відкриті торги
-
КЕП
33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (ультразвукова цифрова діагностична система експертного класу з датчиками)
Оголошено тендер
1 728 600.00
UAH
Номер:
b7a938265d55444c93061daf5a432d8a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-30-000242-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико- санітарної допомоги м. Стрия"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42224043
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, Львівська обл., м. Стрий, вул. Охримовича,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико- санітарної допомоги м. Стрия"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42224043
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, Львівська обл., м. Стрий, вул. Охримовича,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 728 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (ультразвукова цифрова діагностична система експертного класу з датчиками)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
НК 024:2019:
40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації
Дата опублікування:
30.06.2020 10:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума1 728 600.00 UAH