-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (ультразвукова цифрова діагностична система експертного класу з датчиками)
Тендер Prozorro UA-2020-06-30-001085-a
Завершена
1 728 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 600.00 UAH
Період уточнення:
30.06.2020 10:47 - 06.07.2020 10:52
Звернень немає. Звернення не може бути заданим