-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Операційна лампа (12282 Операційний світильник) - 4 од.
Тендер Prozorro UA-2020-06-26-001618-b
Строк поставки товарів: протягом 2020 року (не більше 30 днів з дати отримання письмової заявки Замовника)
Завершена
2 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
Номер:
af9b16fda8cb4df2a34a74056f9df8da
Внутрішній номер закупівлі:
5423088
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-26-001618-b
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Прорізна, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Беденок Лілія Василівна +380442840810 doztender@ukr.net http://health.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
72 000.00 UAH
Період уточнення:
26.06.2020 16:22 - 03.07.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2020 16:22 - 13.07.2020 18:00
Аукціон:
14.07.2020 13:50 - 14.07.2020 14:11
Період кваліфікації:
14.07.2020 14:11 - 21.07.2020 14:01
Період завантаження договору:
21.07.2020 14:01 - 10.08.2020 14:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться відповідно до статті 49 Бюджетного кодексу України шляхом оплати Замовником вартості товарів, зазначених в специфікації до договору, після їх отримання та згідно пред'явленої учасником видаткової накладної. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунки проводяться протягом 5 банківських днів з дати отримання замовником на свій реєстраційний рахунок бюджетного призначення на фінансування закупівлі за вказаним напрямом
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Операційна лампа (12282 Операційний світильник) - 4 од. (Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.)
Кількість
4 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Прорізна, будинок 19
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІОРЕ-М"
Оскарження: 21.07.2020 14:01 - 01.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41863208
-
Контактна особа:
Соловйова Лілія Сергіївна 380992821719, 380992821719 fiorem2018@gmail.com
-
Адреса:
03194, Україна, м. Київ, Київ, бульвар Кольцова, будинок 14 Д ,офіс 610
Оскарження: 21.07.2020 14:01 - 01.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
2 398 000.54 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 398 000.54 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.07.2020 14:01
Документи
19
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ГЛОБАЛМЕДГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39087100
-
Контактна особа:
Гук Емма Євгенівна 380443622831, 380443622831 globalmedgroup1@gmail.com
-
Адреса:
03061, Україна, Київська область, Київ, Шепелєва,6
Початкова пропозиція
2 399 999.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 399 999.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
17e18c935ef34330863177e921ffb98e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-26-001618-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІОРЕ-М"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41863208
-
Контактна особа:
Соловйова Лілія Сергіївна 380992821719, 380992821719 fiorem2018@gmail.com
-
Адреса:
03194, Україна, м. Київ, Київ, бульвар Кольцова, будинок 14 Д ,офіс 610
Номер договору:
94
Сума договору:
2 398 000.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 241 121.94 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
05.08.2020 00:00
Статус:
Виконаний