• Відкриті торги
  • КЕП

Операційна лампа (12282 Операційний світильник) - 4 од.

2 398 000.48 UAH з ПДВ
Номер: 17e18c935ef34330863177e921ffb98e
Ідентифікатор договору: UA-2020-06-26-001618-b-c1
Замовник: Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІОРЕ-М"
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Номер договору: 94
Дата підписання: 05.08.2020 00:00
Період дії договору: 05.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору: 2 398 000.48 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 156 878.54 UAH)
Оплачено: 2 398 000.48 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 156 878.54 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Операційна лампа (12282 Операційний світильник) - 4 од. (Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.)
Код ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Кількість 4 одиниця
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Прорізна, будинок 19 На карті

Внесені зміни

    Номер: 0c632001ac264907a6785d30cbb80081
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до п.5 частини п’ятої ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі», умов п.п.5 п.1.3 Договору № 94 про закупівлю товарів за державні кошти від 05.08.2020 року. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін: 4 од.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 05.08.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 1 до договору 94.pdf