-
Відкриті торги
-
КЕП
Операційна лампа (12282 Операційний світильник) - 4 од.
Оголошено тендер
2 400 000.00
UAH
Номер:
db9eabe4b71d4cd88de1421193bfcce2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-26-003580-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Прорізна, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Прорізна, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Операційна лампа (12282 Операційний світильник) - 4 од.
Примітки:
Строк поставки товарів: протягом 2020 року (не більше 30 днів з дати отримання письмової заявки Замовника). Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Місцезнаходження замовника: вул. Прорізна, 19, м. Київ, 01001
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
26.06.2020 13:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Операційна лампа (12282 Операційний світильник) - 4 од.
Кількість
4 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 400 000.00 UAH