-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Операційна лампа (12282 Операційний світильник) - 4 од.
Тендер Prozorro UA-2020-06-26-001618-b
Строк поставки товарів: протягом 2020 року (не більше 30 днів з дати отримання письмової заявки Замовника)
Завершена
2 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
Період уточнення:
26.06.2020 16:22 - 03.07.2020 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим