• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Мультимедійне обладнання для "Нової української школи"

Завершена

325 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 625.00 UAH
Номер: 693f91d924d643189b15683c2a0e8e23
Внутрішній номер закупівлі: 5421929
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-26-007402-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Вікторія Шпортило +380485596100 voms43187500@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 325 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 625.00 UAH
Період уточнення: 26.06.2020 15:26 - 02.07.2020 18:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2020 15:26 - 12.07.2020 18:00
Аукціон: 13.07.2020 11:35 - 13.07.2020 11:56
Період кваліфікації: 13.07.2020 11:56 - 16.07.2020 16:57
Період завантаження договору: 16.07.2020 16:57 - 05.08.2020 16:57
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мультимедійне обладнання для "Нової української школи"
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 20 штуки
Період постачання до 21.08.2020
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "РАЧИНСЬКИЙ ВЯЧЕСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ"

Оскарження: 16.07.2020 16:57 - 27.07.2020 00:00
Початкова пропозиція 315 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
315 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.07.2020 16:57
Документи 60
Скарги 0
ТОВ "К-ИТ"
Початкова пропозиція 323 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
323 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 13
Скарги 0

Контракти

Номер: 1f0e84b2dbcb4447a6ed420c800ccecb
Ідентифікатор договору: UA-2020-06-26-007402-a-c1
Постачальник: ФОП "РАЧИНСЬКИЙ ВЯЧЕСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ"
Номер договору: 69
Сума договору: 315 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 04.08.2020 10:00
Статус:
Виконаний
PDF
договір 69.PDF
PDF
ду 1 до договору 69.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s