• Відкриті торги
  • КЕП

Мультимедійне обладнання для "Нової української школи"

315 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 1f0e84b2dbcb4447a6ed420c800ccecb
Ідентифікатор договору: UA-2020-06-26-007402-a-c1
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Постачальник: ФОП "РАЧИНСЬКИЙ ВЯЧЕСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 69
Дата підписання: 04.08.2020 10:00
Період дії договору: 04.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 315 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 315 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мультимедійне обладнання для "Нової української школи"
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 20 штуки
Період постачання до 21.08.2020
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: 53c6952e1bcc4bfba294b7aa845a9cb1
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна реквізитів
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 20.08.2020 11:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
ду 1 до договору 69.PDF
p7s
sign.p7s