• Відкриті торги
  • КЕП

Мультимедійне обладнання для "Нової української школи"

Оголошено тендер

325 000.00 UAH
Номер: e5fd4c1b673d46c688a89a3419bb883c
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-06-26-004841-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 325 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мультимедійне обладнання для "Нової української школи"
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 26.06.2020 15:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума275 000.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Описосвітня субвенція
Сума50 000.00 UAH