• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Мультимедійне обладнання для "Нової української школи"

Завершена

325 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 625.00 UAH
Період уточнення: 26.06.2020 15:26 - 02.07.2020 18:00
Відповідь надана

Тендер

Номер: 5620ee4d21b94cefb8234dad84968a5b
Дата опублікування: 30.06.2020 14:22
Опис: Уточніть будь-ласка, чи потрібно вам: монтаж, встановлення, підключення, навчання, введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару?
Відповідь: Відділ освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області уважно розгянув Ваше питання та повідомляє про наступне. Згідно додатку № 1 до тендерної документації (Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі), до вартості тендерної пропозиції учасника повинні враховуватися витрати на доставку, монтаж, введення в експлуатацію товару за предметом закупівлі.
Дата відповіді: 30.06.2020 16:32