• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 34350000-5– «Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності» (Шина 14,00*246-243 ТТ 16 PR, шина 12.00-20 М – 93, шина 12, 00R20, шина 315/80 R 22,5, шина 260-508, шина 240-508, шина 7,50 – 20, шина 15, 5R38, шина 9,00 – 20, шина 15,00 – R 38, шина 6,50 – 16, шина 9,5 – 32 B – 110, шина 260/95-16)

Завершена

1 450 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 250.00 UAH
Номер: 40d5d35d7a5544918954a741d186b189
Внутрішній номер закупівлі: 5390882
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-24-008482-a   
Замовник: КП "Полігон Екологія"
Контактна особа: Іванна Мельничук +380343347095 poligonekol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 7 250.00 UAH
Період уточнення: 24.06.2020 15:31 - 02.07.2020 19:00
Період прийому пропозицій: 24.06.2020 15:31 - 12.07.2020 19:00
Аукціон: 13.07.2020 14:28 - 13.07.2020 14:49
Період кваліфікації: 13.07.2020 14:49 - 17.07.2020 15:15
Період завантаження договору: 17.07.2020 15:15 - 06.08.2020 15:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шина 14,00*246-243 ТТ 16 PR
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 12 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 12.00-20 М – 93
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 12 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 12, 00R20
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 30 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 315/80 R 22,5
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 40 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 260-508
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 36 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 240-508
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 36 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 7,50 – 20
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 15, 5R38
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 9,00 – 20
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 15,00 – R 38
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 6,50 – 16
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 9,5 – 32 B – 110
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 260/95-16
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Авторинок на Кільцевій

Оскарження: 17.07.2020 15:15 - 28.07.2020 00:00
Початкова пропозиція 1 038 168.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 038 168.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.07.2020 15:15
Документи 22
Скарги 0
ТОВ "АГРОПРОМИСЛОВО-РЕМОНТНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХНІКА"
Початкова пропозиція 1 269 480.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 262 230.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 14
Скарги 0

Контракти

Номер: 4f5b87e621464f219701c1d7dba0b8dc
Ідентифікатор договору: UA-2020-06-24-008482-a-b2
Постачальник: ТОВ Авторинок на Кільцевій
Номер договору: 166
Сума договору: 1 038 168.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 865 140.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 28.07.2020 16:46
Статус:
Виконаний
pdf
договір шини.pdf
p7s
sign.p7s