• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 – 34350000-5– «Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності» (Шина 14,00*246-243 ТТ 16 PR, шина 12.00-20 М – 93, шина 12, 00R20, шина 315/80 R 22,5, шина 260-508, шина 240-508, шина 7,50 – 20, шина 15, 5R38, шина 9,00 – 20, шина 15,00 – R 38, шина 6,50 – 16, шина 9,5 – 32 B – 110, шина 260/95-16)

1 038 168.60 UAH з ПДВ
Номер: 4f5b87e621464f219701c1d7dba0b8dc
Ідентифікатор договору: UA-2020-06-24-008482-a-b2
Замовник: КП "Полігон Екологія"
Постачальник: ТОВ Авторинок на Кільцевій
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Номер договору: 166
Дата підписання: 28.07.2020 16:46
Період дії договору: 28.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 1 038 168.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 173 028.10 UAH)
Оплачено: 153 652.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 25 608.70 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шина 14,00*246-243 ТТ 16 PR
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 12 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 12.00-20 М – 93
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 12 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 12, 00R20
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 30 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 315/80 R 22,5
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 40 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 260-508
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 36 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 240-508
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 36 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 7,50 – 20
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 15, 5R38
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 9,00 – 20
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 15,00 – R 38
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 6,50 – 16
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 9,5 – 32 B – 110
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті
шина 260/95-16
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Шкрумеляка,36 На карті