-
Відкриті торги
-
КЕП
Шина 14,00*246-243 ТТ 16 PR, шина 12.00-20 М – 93, шина 12, 00R20, шина 315/80 R 22,5, шина 260-508, шина 240-508, шина 7,50 – 20, шина 15, 5R38, шина 9,00 – 20, шина 15,00 – R 38, шина 6,50 – 16, шина 9,5 – 32 B – 110, шина 260/95-16
Оголошено тендер
1 450 000.00
UAH
Номер:
d05d33f5b9b348d5940610c9d79a9b0c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-24-007170-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП "Полігон Екологія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13655234
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия, ВУЛИЦЯ Ю.ШКРУМЕЛЯКА, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Полігон Екологія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13655234
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия, ВУЛИЦЯ Ю.ШКРУМЕЛЯКА, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шина 14,00*246-243 ТТ 16 PR, шина 12.00-20 М – 93, шина 12, 00R20, шина 315/80 R 22,5, шина 260-508, шина 240-508, шина 7,50 – 20, шина 15, 5R38, шина 9,00 – 20, шина 15,00 – R 38, шина 6,50 – 16, шина 9,5 – 32 B – 110, шина 260/95-16
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування:
24.06.2020 14:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 450 000.00 UAH