-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 34350000-5– «Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності» (Шина 14,00*246-243 ТТ 16 PR, шина 12.00-20 М – 93, шина 12, 00R20, шина 315/80 R 22,5, шина 260-508, шина 240-508, шина 7,50 – 20, шина 15, 5R38, шина 9,00 – 20, шина 15,00 – R 38, шина 6,50 – 16, шина 9,5 – 32 B – 110, шина 260/95-16)
Тендер Prozorro UA-2020-06-24-008482-a
Завершена
1 450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 250.00 UAH
Період оскарження:
24.06.2020 15:31 - 08.07.2020 00:00
Нічого не знайдено.