-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція Терешківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Покровська, 3А в с. Терешки Барського району Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2020-06-18-002247-a
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45000000-7–Будівельні роботи та поточний ремонт (Реконструкція Терешківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Покровська, 3А в с. Терешки Барського району Вінницької області) з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва». категорія Замовника: відповідно до пункту 3 частини 4 статті 2 Закону: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи; у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником та учасниками, викладаються українською мовою. Адреса Замовника: 23000, Вінницька обл., Барський район, місто Бар, вул. Каштанова, будинок 34
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
35599262
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, місто Бар, вулиця Каштанова 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіявиконання робіт
- ОписПорядок оплати – післяоплата за надані послуги (100 % вартості виконаних робіт згідно Договору). Розрахунки по даному Договору проводяться у відповідності до Бюджетного кодексу України в межах та за рахунок коштів Замовника, що передбачені на 2020 рік шляхом: - поетапної оплати Замовником виконаних робіт після підписання Сторонами, акту виконаних роібт, складених Підрядником відповідно до вимог Договору та технічного завдання, в межах ціни цього Договору, у строк до 10 (десять) календарних днів з дня отримання Замовником такого акту. Повна оплата здійснюється після надходження коштів для фінансування предмету Договору на рахунок Замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
2280807579
-
Контактна особа:
Віктор Щепковський +380679497804 shepkowsky@rambler.ru
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, місто Бар, ВУЛИЦЯ ВАТУТІНА, будинок 9
Оскарження: 10.07.2020 12:20 - 21.07.2020 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
42007972
-
Контактна особа:
Дєдов Віталій Віталійович +380687423699 budpro-expert@ukr.net
-
Адреса:
24200, Україна, Вінницька область, Томашпіль, площа Тараса Шевченка, 12, офіс 5
Оскарження: 10.07.2020 12:22 - 21.07.2020 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
42560658
-
Контактна особа:
Лотоцький Роман Олександрович +380980068100 vinbud444@ukr.net
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Бар, вул.Першотравнева,4
Оскарження: 10.07.2020 12:26 - 21.07.2020 00:00
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
42560658
-
Контактна особа:
Лотоцький Роман Олександрович +380980068100 vinbud444@ukr.net
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Бар, вул.Першотравнева,4