• Відкриті торги
  • КЕП

Реконструкція Терешківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Покровська, 3А в с. Терешки Барського району Вінницької області

Оголошено тендер

1 678 087.00 UAH
Номер: 6154f4765aca49f3a508dfe587959f00
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-06-18-006766-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство"Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" Барської районної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство"Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" Барської районної ради
Очікувана вартість: 1 678 087.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Реконструкція Терешківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Покровська, 3А в с. Терешки Барського району Вінницької області
Примітки: Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45000000-7–Будівельні роботи та поточний ремонт (Реконструкція Терешківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Покровська, 3А в с. Терешки Барського району Вінницької області) з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва». Місцезнаходження Замовника: 23000, Вінницька обл., Барський район, місто Бар, вул. Каштанова, будинок 34. Категорія Замовника: : відповідно до пункту 3 частини 4 статті 2 Закону: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи; у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ: 3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування: 18.06.2020 15:50

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Реконструкція Терешківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Покровська, 3А в с. Терешки Барського району Вінницької області
Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описна умовах співфінансування
Сума1 503 250.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описна умовах співфінансування
Сума174 837.00 UAH