-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція Терешківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Покровська, 3А в с. Терешки Барського району Вінницької області
1 180 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
45b60be5652c4bb29dedb37445162a4e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-18-002247-a-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" Барської районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35599262
-
Контактна особа:
Малюгова Діана Борисівна +380980203635 barmedcentr@i.ua
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, місто Бар, вулиця Каштанова 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Вінбудмережа
×
-
Код ЄДРПОУ:
42560658
-
Контактна особа:
Лотоцький Роман Олександрович +380980068100 vinbud444@ukr.net
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Бар, вул.Першотравнева,4
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Номер договору:
01-3-15/131
Дата підписання:
24.07.2020 00:00
Період дії договору:
24.07.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
1 180 500.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 180 500.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція Терешківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Покровська, 3А в с. Терешки Барського району Вінницької області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
23000, Україна, Вінницька область, с. Терешки, вул. Покровська, 3А в с. Терешки Барського району Вінницької області
На карті