-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Система кондиціонування для сесійної зали на вул. Винниченка, 16 у м. Львові
Тендер Prozorro UA-2020-06-17-008902-c
категорія замовника-згідно п.1 ч.4 ст.2 Закону. Мова подання тендерних пропозицій - українська
Завершена
796 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 981.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 981.00 UAH
Номер:
9aab82fed3684b23915e400717ac86e7
Внутрішній номер закупівлі:
5311980
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-17-008902-c
Замовник:
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25255072
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛ.ВИННИЧЕНКА, будинок 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марта Євгенівна Струс +380671699135 umsv.lor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
796 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 981.00 UAH
Період уточнення:
17.06.2020 18:16 - 10.07.2020 21:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2020 18:16 - 20.07.2020 21:00
Аукціон:
21.07.2020 11:07 - 21.07.2020 11:46
Період кваліфікації:
21.07.2020 11:46 - 28.07.2020 21:41
Період завантаження договору:
28.07.2020 21:41 - 17.08.2020 21:41
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
система кондиціонування для сесійної зали на вул. Винниченка, 16 у м. Львові
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "САОЛ"
Оскарження: 28.07.2020 21:29 - 08.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40898952
-
Контактна особа:
Евгений Плохотник +380678445590 saol.lviv@gmail.com
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ВОДОГІННА, будинок 2, офіс 208
Оскарження: 28.07.2020 21:29 - 08.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
631 743.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
448 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.07.2020 21:29
Документи
56
Скарги
0
ТОВ "КЛІМАТБУДСЕРВІС"
Оскарження: 28.07.2020 21:33 - 08.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35501300
-
Контактна особа:
Ілона Перепелиця +380673740527 vadim_kbs@ukr.net
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ДРАГАНА, будинок 11, квартира 7
Оскарження: 28.07.2020 21:33 - 08.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
612 031.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
449 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.07.2020 21:33
Документи
44
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАРЛАЙТ КОМПАНІ"
Оскарження: 28.07.2020 21:36 - 08.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38111162
-
Контактна особа:
Іовчева Марина 0984067271 info.stk.klimat@gmail.com
-
Адреса:
65078, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ГАЙДАРА, будинок 42/44, квартира 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Оскарження: 28.07.2020 21:36 - 08.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
530 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
491 119.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.07.2020 21:36
Документи
39
Скарги
0
ПП БАГЕНБОР
Оскарження: 28.07.2020 21:39 - 08.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36696877
-
Контактна особа:
ГОНЕВИЧ РУСЛАН ОРЕСТОВИЧ +380983329135 BAGE@I.UA
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, СОКАЛЬ, ГЕРОЇВ УПА, 8/18
Оскарження: 28.07.2020 21:39 - 08.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
789 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
494 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.07.2020 21:39
Документи
14
Скарги
0
ПП "ЕКО-СТ"
Оскарження: 28.07.2020 21:41 - 08.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36609915
-
Контактна особа:
Тарас Станицький +380673101565 eco.st.holod@gmail.com
-
Адреса:
79049, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ СКРИПНИКА, будинок 31, квартира 26
Оскарження: 28.07.2020 21:41 - 08.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
776 670.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
607 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.07.2020 21:41
Документи
52
Скарги
0
Контракти
Номер:
a3653545c708434b963547a4486e37d5
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-17-008902-c-c1
Постачальник:
ПП "ЕКО-СТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36609915
-
Контактна особа:
Тарас Станицький +380673101565 eco.st.holod@gmail.com
-
Адреса:
79049, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ СКРИПНИКА, будинок 31, квартира 26
Номер договору:
57
Сума договору:
607 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
505 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
10.08.2020 10:00
Статус:
Підписаний