-
Відкриті торги
-
КЕП
Система кондиціонування для сесійної зали на вул.Винниченка, 16 у м. Львові
Оголошено тендер
796 200.00
UAH
Номер:
552daf4cf661492b976f4ea7ecf4cdff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-17-010573-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25255072
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛ.ВИННИЧЕНКА, будинок 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25255072
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛ.ВИННИЧЕНКА, будинок 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
796 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Система кондиціонування для сесійної зали на вул.Винниченка, 16 у м. Львові
Примітки:
категорія замовника - п.1 ч.4 ст.2 ЗУ Про публічні закупівлі. Місцезнаходження - вул. Винниченка, 18, м. Львів, 79008
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
17.06.2020 17:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти обласного бюджету
Сума796 200.00 UAH