-
Відкриті торги
-
КЕП
Система кондиціонування для сесійної зали на вул. Винниченка, 16 у м. Львові
607 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a3653545c708434b963547a4486e37d5
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-17-008902-c-c1
Замовник:
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25255072
-
Контактна особа:
Марта Євгенівна Струс +380671699135 umsv.lor@gmail.com
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛ.ВИННИЧЕНКА, будинок 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ПП "ЕКО-СТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36609915
-
Контактна особа:
Тарас Станицький +380673101565 eco.st.holod@gmail.com
-
Адреса:
79049, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ СКРИПНИКА, будинок 31, квартира 26
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Номер договору:
57
Дата підписання:
10.08.2020 10:00
Період дії договору:
10.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
607 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 101 166.67 UAH)
Оплачено:
607 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 101 166.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
система кондиціонування для сесійної зали на вул. Винниченка, 16 у м. Львові
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2020