-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Система кондиціонування для сесійної зали на вул. Винниченка, 16 у м. Львові
Тендер Prozorro UA-2020-06-17-008902-c
категорія замовника-згідно п.1 ч.4 ст.2 Закону. Мова подання тендерних пропозицій - українська
Завершена
796 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 981.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 981.00 UAH
Період уточнення:
17.06.2020 18:16 - 10.07.2020 21:00
Відповідь надана
Монтаж
Номер:
24a4f90c27f444d08bde98ae2359262b
Дата опублікування:
19.06.2020 18:17
Опис:
Монтаж системи кондиціонування включено у вартість закупівлі?
Відповідь:
ні, не включено
Дата відповіді:
22.06.2020 10:25