-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мультимедійне обладнання для шкіл (код ДК 021:2015 – 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2020-06-17-002150-b
оголошення відповідно до статті 21 додається
Завершена
490 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 454.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 454.50 UAH
Номер:
c36e5cc75c3f41a6bff46ee98757f1f2
Внутрішній номер закупівлі:
5302271
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-17-002150-b
Замовник:
Відділ освіти Самбірської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144631
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, м. Самбір, вул. І. Мазепи, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лехович Віра Іванівна +380323632318 rvo_sambir@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
490 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 454.50 UAH
Період уточнення:
17.06.2020 12:27 - 23.06.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2020 12:27 - 03.07.2020 00:00
Аукціон:
03.07.2020 12:39 - 03.07.2020 13:00
Період кваліфікації:
03.07.2020 13:00 - 07.07.2020 14:42
Період завантаження договору:
07.07.2020 14:42 - 27.07.2020 14:42
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мультимедійне обладнання для шкіл (код ДК 021:2015 – 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Кількість
7 найменувань
Період постачання
до 15.08.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВІТНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
Оскарження: 07.07.2020 14:42 - 18.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42986448
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВІТНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ" +380677058345 nov-osv-tech@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 26331, Кіровоградська обл., Гайворонський район, село Хащувате, ВУЛИЦЯ ЧАПАЄВА, будинок 41
Оскарження: 07.07.2020 14:42 - 18.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
490 890.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
488 430.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.07.2020 14:42
Документи
74
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛІЗ ЛАБЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399168
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛІЗ ЛАБЗ" +380504636286 info@elizlabs.com.ua
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, 10003, Житомирська обл., місто Житомир, МАЙДАН ПЕРЕМОГИ, будинок 10
Початкова пропозиція
490 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
488 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
ae70d62c2f21441ca07c0ecc5face376
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-17-002150-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВІТНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42986448
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВІТНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ" +380677058345 nov-osv-tech@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 26331, Кіровоградська обл., Гайворонський район, село Хащувате, ВУЛИЦЯ ЧАПАЄВА, будинок 41
Номер договору:
157
Сума договору:
488 430.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
407 025.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.07.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
22.07.2020 00:00
Статус:
Виконаний