-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мультимедійне обладнання для шкіл (код ДК 021:2015 – 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2020-06-17-002150-b
оголошення відповідно до статті 21 додається
Завершена
490 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 454.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 454.50 UAH
Період уточнення:
17.06.2020 12:27 - 23.06.2020 00:00
Відповідь надана
Щодо технічних вимог
Номер:
f955e32c55274723bbccbd7bb2b35aa1
Дата опублікування:
18.06.2020 14:46
Опис:
Шановний замовнику переглянувши Додаток 2 технічні специфікації, до тендерної документації хочемо зазначити що згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 07 лютого 2020 року № 143 Вимоги до комп’ютерного обладнання (у т. ч. флеш-накопичувачів, навушників, мережевого обладнання, модуля для зберігання планшетів та ноутбуків), яким комплектуються навчальні кабінети початкової школи, визначаються відповідно до Типового переліку комп’ютерного обладнання для закладів дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 02 листопада 2017 року № 1440, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2018 року за № 55/31507
а саме: зовнішні інтерфейси ноутбука мають бути не гірше, ніж: не менше ніж 2 порти USB Type A версії не нижче 3.0; не менше ніж 1 порт USB Type C версії не нижче 3.0;
Просимо внести зміни у тендерну документацію та привести документацію у відповідність Закону
Відповідь:
Доброго дня! дякуємо за звернення. Замовник внесе зміни до тех.завдання найближчим часом.
Дата відповіді:
23.06.2020 14:16