-
Відкриті торги
-
КЕП
Мультимедійне обладнання для шкіл (код ДК 021:2015 – 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Оголошено тендер
490 900.00
UAH
Номер:
86d9c1f6978b4c7e80d534d2258c12fd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-17-004365-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Самбірської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144631
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, м. Самбір, вул. І. Мазепи, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Самбірської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144631
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, м. Самбір, вул. І. Мазепи, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
490 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мультимедійне обладнання для шкіл (код ДК 021:2015 – 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
17.06.2020 12:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описобласний
Сума347 100.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума143 800.00 UAH