-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос підкачки паливний , насос на вебасто 24 вт код: ДК 021:2015 :42120000-6 - Насоси та...×-
Насос підкачки паливний , насос на вебасто 24 вт код: ДК 021:2015 :42120000-6 - Насоси та компресори
- ID: UA-2026-08-31-005482-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238789
ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт спортивного майданчика на території КНП «Миколаївський обласний клінічн...×-
Капітальний ремонт спортивного майданчика на території КНП «Миколаївський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» Миколаївської обласної ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Київська, 1
- ID: UA-2026-08-31-005486-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238788
ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА СУПРОВОДЖЕННЯ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 35989356ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування і ремонту автолмобільного транспорту- ID: UA-2026-08-31-005496-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238787
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні вироби- ID: UA-2026-08-31-005489-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238786
Опорний заклад "Вишнівський ліцей" Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 23018304ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подовжувач та колодка електрична- ID: UA-2026-08-31-005483-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238785
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Знаки поштової оплати (конверт маркований простий С6) (МПК С6) U ДК 021:2015: 30190000-7...×-
«Знаки поштової оплати (конверт маркований простий С6) (МПК С6) U ДК 021:2015: 30190000-7 – Офісне устаткування та приладдя різне)»
- ID: UA-2026-08-31-005481-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238784
ДЕПАРТАМЕНТ З УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИМ ГОСПОДАРСТВОМ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38461952ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-08-31-005493-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238780
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492238ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вентилятори та комплектуючі вентиляційної системи- ID: UA-2026-08-31-005491-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238779
КП "Харківські теплові мережі" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мигалка лед (ДК 021:2015:31620000-8)- ID: UA-2026-08-31-005478-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238778
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43976032ДК 021:2015: 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Щогли 15 м. ал.фарб.- ID: UA-2026-08-31-005492-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238777
військова частина А4712 ЄДРПОУ: 26636758ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тумба з шухлядами- ID: UA-2026-08-31-005490-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238776
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:22520000-1 Обладнання для сухого витравлювання- ID: UA-2026-08-31-005484-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238774
Департамент освіти Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 02145725ДК 021:2015: 22520000-1 Обладнання для сухого витравлюванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з Монтажу кондиціонерів та промивки фреонових магістралей- ID: UA-2026-08-31-005477-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238773
ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер- ID: UA-2026-08-31-005479-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238771
Виконавчий комітет Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 04053699ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прочистки/промивання каналізаційної мережі гідравлічним методом- ID: UA-2026-08-31-005475-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238770
ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАктивна -