• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вентилятори та комплектуючі вентиляційної системи

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)

1 008 430.28 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
07
год
11
хв
16
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 2250f98e9b0e4f54abc15b1e891dbd56
Внутрішній номер закупівлі: 30238779
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005491-a   
Замовник: КП "Харківські теплові мережі"
Контактна особа: Марина Губар 380503661698 m.hubar.htm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 008 430.28 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:38 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:38 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:38 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 008 430.28 Вентилятори та комплектуючі вентиляційної системи