-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вентилятори та комплектуючі вентиляційної системи
Оголошено тендер
1 210 116.33
UAH
Номер:
9863411389d24202bea13b8ceba360c9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006549-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 210 116.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вентилятори та комплектуючі вентиляційної системи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42520000-7 Вентиляційне обладнання
Дата опублікування:
31.08.2026 13:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 210 116.33 UAH