-
Відкриті торги
-
КЕП
Мультимедійне обладнання для шкіл (код ДК 021:2015 – 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
488 430.00
UAH з ПДВ
Номер:
ae70d62c2f21441ca07c0ecc5face376
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-17-002150-b-b1
Замовник:
Відділ освіти Самбірської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144631
-
Контактна особа:
Лехович Віра Іванівна +380323632318 rvo_sambir@ukr.net
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, м. Самбір, вул. І. Мазепи, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВІТНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42986448
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВІТНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ" +380677058345 nov-osv-tech@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 26331, Кіровоградська обл., Гайворонський район, село Хащувате, ВУЛИЦЯ ЧАПАЄВА, будинок 41
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
157
Дата підписання:
22.07.2020 00:00
Період дії договору:
22.07.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
488 430.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 81 405.00 UAH)
Оплачено:
488 430.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 81 405.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мультимедійне обладнання для шкіл (код ДК 021:2015 – 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Кількість
7 найменувань
Період постачання
до 15.08.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
48c1b0aa52744085b4a99e069ba02586
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
10.08.2020 00:00
Статус:
Опубліковано